Oranı Düşen Maçlar

Avrupa'da maçlar için oranlar biraz daha erkenden açıklanabiliyor. Ortalama olarak maçlardan bir hafta önce tüm sitelerde oranları bulabilirsiniz. Dolayısıyla maç gününe kadar yaşanan önemli gelişmeler; bir önceki maçta olan sakatlıklar veya cezalı oyuncular oranlara direkt etki yapabiliyor. Avrupa'da bahis firmalarında oran değişimleri daha fazla ve hızlı şekilde olabiliyor.

Oranı Düşen Maçlar sayfamızda firmaların ortalama oranlarıyla yaşanan düşüşleri sürekli olarak güncel şekilde görebilirsiniz. Bir karşılaşmaya dair açılan ilk orandan itibaren listemiz sürekli olarak güncelleniyor ve değişimleri bu sayede sağlıklı şekilde görebilirsiniz. Bir karşılaşma için dikkat çekici değişim olduğunda net olarak bilgi sahibi olabilir, maça dair önemli gelişme varsa sitemizdeki haberler bölümünden de bakabilirsiniz. Bazen ciddi oran değişimlerinin nedeni olmazken; bazen çok oynanma, eksik bilgisi ve takımlardan son dakika haberler etki yaratabiliyor. Unutulmamalı ki ciddi oranı değişen maçların garantisi yoktur. Tahminlerinizi yaparken bunun bilincinde olmak gerekiyor. Hiçbir maçın garantisi olmadığı gibi, miktarları da buna göre ayarlamanız gerekir.

Avrupa'da en çok oynana maçların, en çok para yatırılan tahminlerin tüm listesini AVRUPA'DA EN ÇOK OYNANAN MAÇLAR sayfamızda bulabilirsiniz.


Cts, 18:15
Slovenya - 2
Gorica
1.71
3.69
4.45
1.46
4.21
6.29
NK Triglav Kranj
Cts, 18:30
İsveç - Allsvenskan
Vasteras SK
2.01
3.50
3.72
1.77
3.74
4.58
Halmstads BK
Cts, 18:30
Polonya - 1.Lig
Wisła Płock
3.24
3.62
2.03
2.38
3.55
2.63
Wisła Kraków
Cts, 19:00
Fransa - Ulusal 2
FCM Aubervilliers
1.79
3.43
4.32
1.96
3.30
3.76
Lorient II
Cts, 19:00
Finlandiya - Kakkonen
SJK Akatemia II
1.69
4.50
3.46
1.90
4.44
3.04
Jyväskylän Seudun Palloseura
Cts, 19:00
Çekya - Şampiyonası
Hradec Kralove
2.63
3.24
2.63
2.32
3.26
3.06
1. FC Slovácko
Cts, 19:00
İspanya - Gençler Ligi
Sporting de Gijon U19
1.67
3.76
4.31
1.47
4.31
5.91
Arosa U19
Cts, 19:00
Karadağ - 1.Lig
OFK Petrovac
2.97
3.09
2.37
8.00
4.21
1.39
FK Dečić
Cts, 19:00
Letonya - 1.Lig
Riga II
2.77
3.79
2.19
2.14
3.77
2.87
Super Nova
Cts, 19:00
Hollanda - 3.Bölüm
SV AWC Wijchen
2.54
3.71
2.40
3.29
3.96
1.91
Hoekse Sportvereniging Hoek
Cts, 19:00
Hollanda - 3.Bölüm
Meerssen
1.77
3.92
3.83
1.39
4.82
6.43
Unitas
Cts, 19:00
İsviçre - Challenge Ligi
FC Thun
1.55
4.05
5.35
1.37
4.70
7.37
AC Bellinzona
Cts, 19:00
Slovakya - Süper Ligi
MFK Košice
2.32
3.22
3.09
1.91
3.30
3.93
MFK Skalica
Cts, 19:00
Slovakya - Süper Ligi
FK Dukla Banská Bystrica
1.69
3.92
4.64
1.86
3.60
3.77
MFK Zemplín Michalovce
Cts, 19:00
Kıbrıs - 1.Division
Ethnikos Achna
1.75
3.94
4.21
1.30
5.61
7.50
AEZ Zakakiou
Cts, 19:00
Şili - Primera B
Santiago Morning
2.10
3.63
3.03
2.44
3.41
2.65
Deportes Antofagasta
Cts, 19:00
İspanya - 2.Division RFEF
Arandina CF
3.11
2.84
2.47
2.48
2.94
2.98
Real Aviles CF
Cts, 19:00
Estonya - Esiliig
Tallinn
3.62
3.94
1.82
2.46
3.84
2.42
Flora Tallinn II
Cts, 19:00
Estonya - Esiliig
Harju Jalgpallikooli
1.83
3.89
3.62
1.61
4.10
4.60
Tartu JK Welco Elekter
Cts, 19:00
Etiyopya - Premier Lig
Defence Force Addis Abeba
1.58
3.67
5.68
1.83
3.17
4.60
Ethiopian Insurance
Cts, 19:00
Fransa - Ulusal 2
Aubagne
2.01
3.23
3.66
2.26
3.10
3.16
AS Cannes
Cts, 19:15
Belçika - Jupiler Ligi
KV Mechelen
1.89
3.77
3.95
1.68
4.13
4.78
K.V.C. Westerlo
Cts, 19:30
Finlandiya - Kakkonen
Inter Turku II
2.18
3.90
2.75
1.65
4.32
4.13
VJS Vantaa
Cts, 19:30
İngiltere - Premier Lig
A.F.C. Bournemouth
2.83
4.16
2.37
2.45
4.11
2.75
Manchester United
Cts, 19:30
Yunanistan - Süper Liga
PAS Giannina F.C.
2.36
3.25
3.13
2.11
3.46
3.46
Asteras Tripolis
Cts, 19:30
İspanya - Tercera Bölüm
Fundacion Albacete II (Bayanlar)
3.55
3.83
1.86
2.69
3.73
2.26
Torrelodones C.F. (Bayanlar)
Cts, 19:30
İskoçya - 1.Liga
Hamilton Academical
2.83
3.56
2.25
3.88
3.90
1.77
Falkirk
Cts, 19:30
Almanya - Bundesliga
VfB Stuttgart
1.74
4.26
4.88
1.52
5.03
6.27
Eintracht Frankfurt
Cts, 19:30
İtalya - Seri C
Novara Calcio
2.65
2.91
2.59
1.80
3.32
4.43
F.C. Legnago Salus S.S.D
Cts, 20:00
Guatemala - Premier Ligi
Universidad de San Carlos
1.57
4.04
5.06
1.39
4.67
6.80
Deportivo Mictlán
Cts, 20:00
Fransa - 2.Lig
US Quevilly
4.34
3.74
1.81
3.23
3.44
2.23
AJ Auxerre
Cts, 20:00
Fransa - 2.Lig
Stade Lavallois
2.08
3.20
3.88
2.28
3.20
3.35
Annecy
Cts, 20:00
Kanada - Premier Ligi
Atletico Ottawa
3.00
3.43
2.19
2.57
3.29
2.58
York United
Cts, 20:00
Belarus - Premier Lig
Torpedo-BelAZ
1.77
3.74
4.58
2.20
3.45
3.27
BATE Borisov
Cts, 20:00
Polonya - 2.Lig
Chojniczanka Chojnice
2.26
3.41
2.89
2.02
3.33
3.51
Hutnik Nowa Huta
Cts, 20:00
Fransa - Ulusal 2
Chamalieres
2.22
3.14
3.20
2.53
3.00
2.64
ASF Andrézieux
Cts, 20:00
Hollanda - 3.Bölüm
OJC Rosmalen
2.49
3.61
2.49
2.95
3.77
2.10
Gemert
Cts, 20:15
Bulgaristan - A PFG
PFC Cherno More Varna
2.63
3.24
2.63
2.25
3.13
3.33
Levski Sofia
Cts, 20:30
Belçika - Amatör Lig
Thes Sport
1.86
3.70
3.67
1.68
3.93
4.31
R. Cappellen F.C.
Cts, 20:30
Belçika - Amatör Lig
Gent II
1.91
3.63
3.56
2.08
3.65
3.06
K.F.C. Dessel Sport
Cts, 21:00
Gana - Premier Lig
Accra Hearts of Oak SC
2.50
2.80
2.80
1.85
3.10
4.39
Karela
Cts, 21:00
Belçika - Amatör Lig
K.S.K. Heist
1.92
3.65
3.50
2.19
3.60
2.88
R.O.C. de Charleroi-Marchienne
Cts, 21:00
Belçika - Kazanan
Mechelen (Bayanlar)
2.24
3.55
2.83
1.87
3.63
3.68
White Star Woluwe (Bayanlar)
Cts, 21:00
Brezilya - Bayanlar
America Mineiro (Bayanlar)
1.53
4.26
5.17
1.62
3.82
4.93
Atletico Mineiro (Bayanlar)
Cts, 21:00
Uruguay - Primera Division
C.A. Progreso
2.37
3.19
2.99
2.63
3.19
2.66
Club Atletico Boston River
Cts, 21:00
Polonya - 1.Lig
Chrobry Głogów
3.76
3.44
1.92
3.20
3.31
2.15
Miedz Legnica
Cts, 21:00
Belçika - Amatörler Ligi
KVC Lille United
2.89
3.65
2.10
3.90
3.98
1.74
Koninklijke Bocholter Voetbalvereniging
Cts, 21:05
Arjantin - Primera B Nacional
Club Atlético Temperley
1.87
3.10
4.52
2.09
2.73
4.29
Club Almirante Brown
Cts, 21:30
İrlanda - 1.Division
Longford Town F.C.
2.66
3.44
2.39
3.18
3.43
2.11
Bray Wanderers A.F.C.
Cts, 21:30
Brezilya - Goiano Ligi U20
Aparecidense U20
3.52
3.53
1.95
4.17
3.69
1.75
Goiás Esporte Clube U20
Cts, 21:30
Brezilya - Serie A3
Villa Nova GO (Bayanlar)
3.05
4.33
1.85
2.36
4.45
2.31
Alianca Goiania (Bayanlar)
Cts, 21:30
Arjantin - Primera B Metropolitana
Deportivo Liniers
2.74
2.82
2.74
2.99
2.94
2.46
Club Comunicaciones
Cts, 21:45
İtalya - Seri C
Calcio Padova
2.20
3.09
3.30
1.80
3.32
4.43
Atalanta Bergamo U23
Cts, 21:45
İtalya - Seri C
Virtus Verona
2.33
3.14
3.00
2.66
2.99
2.52
U.S. Pergolettese 1932
Cts, 22:00
Arjantin - Primera B Nacional
Club Atlético Gimnasia y Esgrima
2.14
3.04
3.55
1.91
3.15
4.22
CA Aldosivi
Cts, 22:00
İspanya - La Liga
Cádiz CF
5.23
4.21
1.70
4.31
3.78
1.93
FC Barcelona
Cts, 22:00
Brezilya - Gaucho Ligi
Clube Esportivo Bento Gonçalves
1.74
3.43
4.63
1.90
3.30
3.99
Gaucho Passo Fundo
Cts, 22:00
Arjantin - Torneo Argentino A
Juventud Unida Universitario
2.32
2.75
3.28
2.07
2.80
3.84
Ferro Carril Oeste General Pico
Cts, 22:00
Brezilya - Serjipano Lig
FC Confianca SE
2.06
3.09
3.67
2.57
2.88
2.70
Club Sportivo Sergipe
Cts, 22:30
Şili - Bayanlar
Coquimbo Unido (Bayanlar)
1.71
3.78
4.05
1.52
4.21
5.38
Palestino (Bayanlar)
Pzr, 23:00
Dominik - Cumhuriyeti
Atlantico
2.27
3.04
3.06
2.90
3.08
2.43
Moca
Pzr, 23:30
Ekvador - Serie A
Club Social y Deportivo Macará
1.80
3.60
4.26
1.62
3.79
5.27
Orense Sporting Club
Pzr, 00:00
Güney Amerika U20 - Bayanlar
Paraguay U20 (Bayanlar)
4.00
3.65
1.80
3.30
3.37
2.08
Uruguay U20 (Bayanlar)
Pzr, 00:00
ABD - NISA
Savannah Clovers
4.83
3.75
1.59
3.92
3.81
1.78
Maryland Bobcats
Pzr, 00:30
Şili - Primera Division
Unión Española
2.63
3.25
2.63
2.03
3.51
3.51
Everton de Viña del Mar
Pzr, 00:30
Şili - Primera B
Club de Deportes Santa Cruz
1.96
3.79
3.27
2.31
3.41
2.81
C.D. Universidad de Concepción
Pzr, 00:45
Guatemala - Ulusal Ligi
Deportivo Mixco
1.75
3.61
4.27
2.08
3.23
3.45
Cobán Imperial
Pzr, 01:00
Meksika - Segunda
Artesanos Metepec
2.48
3.15
2.78
1.70
3.55
4.72
Deportivo Dongu
Pzr, 01:00
Arjantin - Primera B Nacional
Chagos Islands
1.85
3.30
4.26
2.17
3.05
3.45
Deportivo Maipú
Pzr, 01:00
Brezilya - Gaucho Ligi
União Frederiquense de Futebol
2.20
3.35
3.05
1.84
3.51
3.98
Farroupilha
Pzr, 01:00
Meksika - 4.division
Progreso Yucatan
2.49
3.55
2.36
2.13
3.53
3.05
Inter Playa del Carmen II
Pzr, 01:10
Arjantin - Primera B Nacional
All Boys
1.99
3.14
3.88
2.38
2.77
3.37
Club Atlético Talleres
Pzr, 02:00
ABD - NWSL
Kuzey Carolina Courage(Bayanlar)
1.93
3.59
3.53
2.25
3.61
2.78
Portland Thorns (Bayanlar)
Pzr, 02:00
Venezuela - Premier Division
Angostura FC
2.09
3.24
3.47
1.87
3.48
3.95
Inter De Barinas
Pzr, 02:00
Meksika - Liga MX
C.F. Pachuca
1.89
3.75
3.73
2.11
3.62
3.18
Guadalajara
Pzr, 02:30
ABD - NWSL
Racing Louisville (Bayanlar)
2.59
3.24
2.59
3.02
3.17
2.30
San Diego Wave (Bayanlar)
Pzr, 02:30
ABD - MLS
New York City FC
2.21
3.52
3.17
1.79
3.80
4.49
New England Revolution
Pzr, 03:00
Şili - Primera Division
Deportes Iquique
2.13
3.42
3.30
2.44
3.42
2.73
Universidad Catolica Santiago
Pzr, 03:00
Şili - Primera B
CD San Marcos de Arica
2.62
3.39
2.47
2.24
3.43
2.91
C.S.D. Rangers
Pzr, 03:00
Meksika - Segunda
Lobos ULMX
2.59
2.99
2.59
2.28
3.21
3.02
Pioneros de Cancun
Pzr, 03:30
ABD - MLS
FC Dallas
2.49
3.32
2.87
3.04
3.28
2.40
Seattle Sounders FC
Pzr, 03:30
ABD - USL
San Antonio Texas
2.14
3.43
3.09
1.79
3.71
3.98
Orange County Blues
Pzr, 03:30
Porto-Riko - National Liga
Bayamón F.C.
4.53
4.50
1.53
8.25
5.83
1.27
Quintana Academy
Pzr, 04:30
ABD - MLS
Real Salt Lake
2.58
3.58
2.58
1.97
3.74
3.63
Columbus Crew
Pzr, 04:30
ABD - NWSL
Chicago Red Stars (Bayanlar)
2.34
3.48
2.72
2.84
3.31
2.34
Angel City (Bayanlar)
Pzr, 05:00
ABD - USL
Sacramento Republic FC
1.72
3.67
4.43
1.50
4.14
5.85
Tulsa
Pzr, 05:00
ABD - NPSL
San Ramon
1.83
3.89
3.62
2.07
3.79
3.00
Sacramento Gold
Pzr, 05:00
ABD - NPSL
Napa Valley 1839
2.96
3.77
2.09
3.69
3.91
1.81
El Farolito
Pzr, 05:30
ABD - MLS
San Jose Earthquakes
2.15
3.52
3.30
2.41
3.44
2.89
Colorado Rapids
Pzr, 05:30
Avustralya - ACT Premier Liga U23
Canberra Croatia U23
1.41
4.50
5.73
1.51
4.20
4.93
Gungahlin United U23
Pzr, 05:30
Avustralya - Yeni Güney Galler NPL
Broadmeadow Magic II
2.07
3.79
3.00
1.84
3.89
3.58
Lambton Jaffas II
Pzr, 06:10
Meksika - Liga MX
C.F. Monterrey
1.86
3.55
4.08
2.12
3.44
3.30
Tigres de la UANL
Pzr, 07:30
Avustralya - Yeni Güney Galler Premier Ligi
APIA Leichhardt Tigers
1.60
4.30
4.27
1.44
4.80
5.69
Sydney United
Pzr, 08:00
Japonya - 3.Bölüm
Zweigen Kanazawa
1.58
3.91
5.17
1.70
3.63
4.58
Yokohama Sports and Culture Club
Pzr, 08:00
Japonya - 3.Bölüm
Grulla Morioka
3.92
3.35
1.90
3.47
3.23
2.07
FC Osaka
Pzr, 08:00
Avustralya - Şampiyonası
Melbourne City FC
1.60
4.60
4.78
1.39
5.45
6.70
Perth Glory
Pzr, 08:00
Avustralya - Yeni Güney Galler Premier Ligi
Western Sydney Wanderers FC U21
1.62
4.29
4.37
2.21
3.89
2.69
Saint George City
Pzr, 09:00
Japonya - Şampiyonası
Gamba Osaka
1.67
3.94
5.13
1.91
3.67
3.97
Sagan Tosu
Pzr, 09:00
Avustralya - Yeni Güney Galler Premier Ligi
Rockdale Ilinden
1.67
3.96
4.38
1.92
3.78
3.38
Sydney Olympic
Pzr, 09:00
Japonya - 3.Bölüm
F.C. Gifu
1.53
3.88
5.87
1.70
3.57
4.68
Tegevajaro Miyazaki
Pzr, 10:00
Kenya - Süper Lig
Nairobi United
2.40
3.00
2.75
2.16
3.06
3.44
Naivas
Pzr, 10:00
Hong Kong - Premier Ligi
Sham Shui Po SA
4.31
4.30
1.63
7.13
5.18
1.34
Wofoo Tai Po
Pzr, 10:00
Çin - Süper Ligi
Henan Songshan Longmen (Bayanlar)
3.20
3.14
2.22
2.77
3.12
2.50
Shandong Ticai (kadınlar)
Pzr, 10:30
Çin - Süper Ligi
Changchun Yatai
3.94
3.78
1.89
4.90
4.06
1.68
Chengdu Rongcheng
Pzr, 11:00
Filipinler - UFL
Davao Aguilas
2.40
3.60
2.40
2.17
3.32
3.14
Mendiola FC 1991
Pzr, 11:00
Avustralya - Premier Ligi
Caboolture
3.60
4.01
1.81
4.35
4.26
1.62
FC South West Queensland Thunder
Pzr, 11:30
Avusturya - 2.Liga
Sturm Graz II
2.83
3.64
2.29
2.56
3.48
2.48
Horn
Pzr, 11:30
Avusturya - 2.Liga
SV Lafnitz
2.11
3.62
3.18
2.40
3.52
2.62
SKU Amstetten
Pzr, 11:45
İtalya - Primavera
S.S. Lazio U19
1.44
4.36
6.34
1.68
3.81
4.45
Lecce Dante Beretti U19
Pzr, 12:00
Rusya - Premier Lig
Orenburg
2.33
3.39
3.43
2.09
3.39
4.16
Pari Nizhny Novgorod
Pzr, 12:15
Avustralya - Premier Ligi
Logan Lightning FC
3.21
3.82
1.91
2.71
3.98
2.17
Eastern Suburbs F.C.
Pzr, 12:30
İspanya - 2.Division RFEF
Getafe CF II
2.74
2.80
2.75
3.00
2.99
2.42
UD San Sebastián de los Reyes
Pzr, 13:00
İspanya - 2.Division RFEF
RCD Espanyol II
2.00
3.09
3.90
1.65
3.49
5.35
CE Andratx
Pzr, 13:00
Polonya - 2.Lig
Wisla Pulawy
2.57
3.29
2.58
2.32
3.29
2.89
Kotwica Kołobrzeg
Pzr, 13:00
İspanya - 2.Division RFEF
Deportivo Alavés B
1.66
3.53
5.16
1.79
3.33
4.49
Arenas Club de Getxo
Pzr, 13:00
İspanya - 2.Division RFEF
SCR Peña Deportiva
2.88
3.03
2.47
3.40
3.23
2.10
CE Europa
Pzr, 13:00
İspanya - 2.Division RFEF
CD Atletico Paso
2.40
2.84
3.23
2.65
2.75
2.91
CF Talavera
Pzr, 13:00
İspanya - 2.Division RFEF
Illescas
2.06
3.07
3.72
2.36
2.90
3.21
Ursaria
Pzr, 13:00
İspanya - 2.Division RFEF
CD Numancia
1.63
3.59
5.35
1.37
4.32
8.45
UD San Fernando
Pzr, 13:00
İspanya - 1.Division RFEF
AD Ceuta
1.50
3.81
6.63
1.63
3.81
4.91
Deportivo Linares
Pzr, 13:00
Litvanya - A Ligi
Dziugas Telsiai
3.82
3.27
1.95
3.29
3.19
2.16
FK Šiauliai
Pzr, 13:15
İspanya - Tercera Bölüm
Osasuna III (Bayanlar)
5.18
4.50
1.45
8.95
5.00
1.26
Eibar II (Bayanlar)
Pzr, 13:40
Polonya - 1.Lig
Lechia Gdańsk
1.74
3.74
4.25
1.54
4.09
5.38
Bruk-Bet Termalica
Pzr, 14:00
Türkiye - TFF 2.Lig
1461 Trabzon
2.61
3.17
2.62
2.96
3.13
2.36
Bucaspor
Pzr, 14:00
İtalya - Primavera
ACF Fiorentina U19
2.56
3.32
2.57
2.19
3.39
3.04
Torino F.C. U19
Pzr, 14:30
Almanya - 2.Bundesliga
1. FC Magdeburg
3.42
4.05
1.96
3.05
3.94
2.13
Hamburger SV
Pzr, 15:00
Türkiye - TFF 2.Lig
Denizlispor
3.41
3.17
2.12
2.81
3.13
2.47
68 Yeni Aksarayspor
Pzr, 15:00
Türkiye - TFF 2.Lig
Kırklarelispor
2.33
3.01
3.12
2.80
2.85
2.51
Serik Belediyespor
Pzr, 15:00
Türkiye - TFF 2.Lig
Afjet Afyonspor
3.41
3.17
2.12
3.06
3.08
2.33
Ankara Demirspor
Pzr, 15:00
İngiltere U21 - Gelişme Ligi
Burnley U21
2.93
4.10
2.02
2.52
4.25
2.23
Charlton Athletic U21
Pzr, 15:00
Almanya - Güney Batı Bölgesel Ligi
1. FSV Mainz 05 II
2.33
3.66
2.47
2.88
3.60
2.19
VfB Stuttgart II
Pzr, 15:00
Macaristan - Süper Lig
MTK Budapest
1.69
4.05
4.19
2.31
3.60
2.72
Diósgyőri VTK
Pzr, 15:00
İtalya - Seri C
Olbia Calcio
3.24
3.55
2.04
4.21
3.67
1.75
Delfino Pescara 1936
Pzr, 15:00
İsveç - Allsvenskan
IFK Norrköping
1.93
3.78
3.74
2.17
3.68
3.14
GAIS
Pzr, 15:30
Avusturya - Bundesliga
TSV Hartberg
3.36
3.34
2.20
4.87
3.68
1.74
Sturm Graz
Pzr, 15:30
Azerbaycan - Premier Lig
Sabail
2.15
3.22
3.12
1.86
3.63
3.75
Kapaz PFK
Pzr, 15:30
Hollanda - Eredivisie
FC Utrecht
2.26
3.65
2.99
1.75
4.05
4.28
Go Ahead Eagles
Pzr, 16:00
İngiltere - Premier Lig
West Ham United
2.12
3.90
3.49
2.40
3.85
2.96
Fulham
Pzr, 16:00
Fransa - Gençler Ligi
Toulouse FC U19
2.72
3.50
2.33
2.23
3.49
2.89
SC Air Bel U19
Pzr, 16:00
Almanya - Oberliga Bremen
Blumenthaler SV
1.50
4.70
4.62
1.66
4.56
3.83
Woltmershausen
Pzr, 16:00
Almanya - Oberliga Hamburg
Union Tornesch
4.98
4.85
1.45
4.14
4.66
1.60
SC Concordia von 1907
Pzr, 16:00
Türkiye - TFF 1.Lig
Şanlıurfaspor
3.50
3.38
2.01
2.83
3.26
2.40
FC Bandırmaspor
Pzr, 16:00
İtalya - Serie A
U.S. Sassuolo Calcio
5.18
4.49
1.67
4.29
4.08
1.86
A.C. Milan
Pzr, 16:00
Türkiye - Süper Lig
Hatayspor
1.64
4.22
5.65
1.48
4.68
7.30
İstanbulspor
Pzr, 16:15
Almanya - Oberliga Mittelrhein
Bonn-Endenich 1908
2.50
3.56
2.50
3.06
3.63
2.09
FC Hürth
Pzr, 16:30
Almanya - Oberliga Schleswig-Holstein
Inter Turkspor Kiel
6.17
5.30
1.34
9.50
6.87
1.19
PSV Union Neumünster
Pzr, 17:00
İspanya - 2.Division RFEF
Fundacion Tenerife (Bayanlar)
2.50
3.40
2.40
3.01
3.48
2.17
C. D. Getafe (Bayanlar)
Pzr, 17:00
Polonya - 2.Lig
Zagłębie II Lubin
2.57
3.29
2.58
2.87
3.37
2.29
Radunia Stezyca
Pzr, 17:15
İtalya - Seri C
U.S. Ancona 1905
2.24
3.22
3.09
1.75
3.45
4.53
U.S.D. Sestri Levante 1919
Pzr, 17:15
İtalya - Seri C
ACD Virtus Entella
2.36
3.08
3.00
2.02
3.02
3.93
S.P.A.L
Pzr, 17:30
Portekiz - 2.Bölüm
Leixões S.C.
2.34
3.14
3.13
2.08
3.37
3.30
S.C.U. Torreense
Pzr, 17:30
Sırbistan - Süper Lig
FK Napredak Kruševac
1.55
3.93
5.52
1.74
3.47
4.58
FK Radnik Surdulica
Pzr, 17:30
İspanya - 2.Division RFEF
SD Compostela
3.60
3.09
2.09
4.31
3.14
1.89
Pontevedra CF
Pzr, 17:30
Cezayir - 2.Liga
Chelghoum
1.72
3.34
4.67
1.36
4.31
8.85
Teleghma
Pzr, 17:45
Hollanda - Eredivisie
AFC Ajax
2.25
3.70
2.97
2.69
3.70
2.42
FC Twente
Pzr, 18:00
Norveç - Eliteseri
Tromsø IL
1.64
4.08
5.18
1.76
3.91
4.48
FK Haugesund
Pzr, 18:00
Norveç - Eliteseri
Odd Grenland
1.84
3.69
4.28
1.93
3.71
3.85
Sandefjord Fotball
Pzr, 18:00
İspanya - 2.Division RFEF
Badajoz
1.63
3.51
5.51
1.34
4.54
8.85
Mensajero
Pzr, 18:00
Polonya - 2.Lig
GKS Jastrzębie
2.31
3.24
2.94
2.09
3.17
3.49
KS Skra Czestochowa
Pzr, 18:00
İspanya - 2.Division RFEF
Gimnastica de Torrelavega
2.35
2.94
3.18
2.09
2.99
3.74
UP Langreo
Pzr, 18:00
İspanya - 2.Division RFEF
CD Izarra
2.74
2.80
2.75
2.28
2.75
3.59
CD Calahorra
Pzr, 18:30
İspanya - 2.Division RFEF
CD Covadonga
2.32
2.99
3.16
2.90
3.01
2.48
Real Oviedo II
Pzr, 19:00
İspanya - 2.Division RFEF
Yeclano Deportivo
1.88
3.10
4.47
2.11
3.03
3.60
Real Betis II
Pzr, 19:00
Çekya - Şampiyonası
Viktoria Plzen
3.00
3.40
2.29
4.55
3.68
1.75
SK Slavia Prague
Pzr, 19:00
Kıbrıs - 1.Division
Aris Limassol F.C.
2.48
3.20
2.87
2.69
3.15
2.55
AEK Larnaca
Pzr, 19:00
İspanya - 2.Division RFEF
UD Alzira
2.42
2.93
3.06
2.75
3.03
2.58
Terrassa FC
Pzr, 19:00
Polonya - 1.Lig
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1.93
3.37
3.77
2.07
3.41
3.29
KSP Polonia Warszawa
Pzr, 19:00
İspanya - 2.Division RFEF
Marino de Luanco
2.39
3.01
3.02
2.08
3.01
3.74
Rayo Cantabria
Pzr, 19:00
Faroe Adaları - Effodeildin
EB/Streymur
1.91
3.64
3.57
1.59
4.04
4.85
IF Fuglafjordur
Pzr, 19:00
İspanya - 2.Division RFEF
Águilas FC
2.11
2.91
3.83
1.85
2.98
4.91
CF La Unión
Pzr, 19:00
İspanya - 1.Division RFEF
Recreativo de Huelva
1.88
3.23
4.15
2.34
3.13
2.99
Real Madrid C.F. II
Pzr, 19:00
İspanya - 1.Division RFEF
Atlético Madrid B
2.95
3.17
2.34
2.66
3.14
2.59
Málaga CF
Pzr, 19:00
İtalya - Serie A
Udinese Calcio
3.85
3.67
2.07
3.50
3.31
2.34
Roma
Pzr, 19:30
Şili - Primera Division
O'Higgins F.C.
2.44
3.26
2.87
2.15
3.34
3.34
CD Huachipato
Pzr, 19:30
İtalya - Seri C
A.S. Gubbio 1910
2.13
3.28
3.26
1.86
3.39
4.05
U.S. Città di Pontedera
Pzr, 19:30
Kıbrıs - 1.Division
Anorthosis Famagusta FC
3.01
3.32
2.32
3.58
3.43
1.96
AC Omonia
Pzr, 19:30
İspanya - La Liga
Athletic Bilbao
1.66
4.41
5.39
1.80
4.16
4.57
Villarreal CF
Pzr, 20:00
İspanya - 1.Division RFEF
Unionistas de Salamanca CF
3.12
3.09
2.29
2.55
3.06
2.76
FC Barcelona II
Pzr, 20:00
İspanya - 1.Division RFEF
Celta De Vigo II
1.69
3.47
5.02
1.76
3.43
4.54
CD Lugo
Pzr, 20:15
Norveç - Eliteseri
Lillestrøm SK
4.28
4.08
1.76
3.77
3.87
1.91
FK Bodø-Glimt
Pzr, 21:00
Peru - Primera
Universidad César Vallejo Club de Fútbol
1.66
3.80
4.65
1.46
4.25
6.13
Club Comerciantes Unidos
Pzr, 21:00
Ekvador - Serie A
Universidad Catolica Quito
1.99
3.28
3.80
2.65
3.17
2.66
Independiente del Valle
Pzr, 21:00
Arjantin - Primera B Nacional
Arsenal de Sarandí
2.01
3.14
3.81
2.34
3.04
3.11
CA San Telmo
Pzr, 21:00
İspanya - 1.Division RFEF
Antequera CF
1.88
3.23
4.15
2.13
3.13
3.41
Atlético Sanluqueño CF
Pzr, 21:30
Arjantin - Primera B Metropolitana
Sportivo Italiano
3.29
2.94
2.30
2.92
3.02
2.47
Argentino de Quilmes
Pzr, 21:30
Arjantin - Primera B Nacional
William Brown
2.82
2.95
2.55
3.37
3.04
2.21
Chacarita Juniors
Pzr, 21:30
ABD - MLS
Atlanta United
1.97
3.78
3.58
2.17
3.78
3.07
Philadelphia Union
Pzr, 21:45
İtalya - Seri C
Catania
2.12
3.06
3.54
1.57
3.77
5.52
ACR Messina
Pzr, 21:45
İtalya - Seri C
Audace Cerignola
2.34
3.13
2.99
1.83
3.37
4.23
Virtus Francavilla
Pzr, 21:45
İtalya - Seri C
Vis Pesaro
3.53
3.20
2.06
3.04
3.09
2.33
A.C. Perugia Calcio
Pzr, 21:45
Fransa - 1.Lig
Lyon
2.57
3.40
3.02
2.32
3.44
3.42
Stade Brestois 29
Pzr, 22:00
Kolombiya - Primera A
Boyacá Chicó F.C.
1.80
3.35
4.76
2.02
3.11
3.78
Patriotas
Pzr, 22:40
Arjantin - Primera B Metropolitana
Colegiales
2.28
2.98
3.26
1.84
3.19
4.45
Canuelas
Pts, 00:00
Honduras - Ulusal Ligi
Olancho
4.53
3.49
1.74
2.58
3.17
2.65
Club Deportivo Olimpia
Pts, 00:10
Kolombiya - Primera A
Independiente Medellín
1.89
3.34
4.23
2.18
3.21
3.21
Atlético Bucaramanga
Pts, 00:30
Şili - Primera B
San Luis de Quillota
2.83
3.55
2.25
2.29
3.27
2.96
Deportes La Serena
Pts, 00:30
Şili - Primera B
Unión San Felipe
2.47
3.39
2.62
2.02
3.44
3.39
Deportes Temuco
Pts, 00:30
Brezilya - Seri A
EC Vitoria Salvador
5.80
4.15
1.57
4.66
3.82
1.74
Sociedade Esportiva Palmeiras
Pts, 02:20
Kolombiya - Primera A
Deportivo Pasto
3.01
3.04
2.48
4.37
2.90
1.97
Millonarios Fútbol Club
Pts, 03:00
Meksika - Liga MX
Club Universidad Nacional
2.20
3.64
2.98
1.92
3.84
3.53
Club León
Pts, 03:00
Meksika - Liga MX
Atlas Guadalajara
1.82
3.80
3.96
1.96
3.64
3.57
Atlético San Luis
Pts, 03:00
Arjantin - Primera B Nacional
Defensores de Belgrano
1.92
3.10
4.27
2.07
3.04
3.75
Deportivo Madryn
Pts, 03:30
Venezuela - Premier Division
Caracas
2.48
3.02
2.88
2.19
3.06
3.42
Universidad Central de Venezuela FC
Pts, 15:30
Ukrayna - Premier Liga
LNZ
2.02
3.40
3.83
2.32
3.35
3.30
Veres Rivne
Pts, 20:00
Norveç - Adeccoligaen
Moss FK
2.10
3.64
3.18
2.40
3.60
2.58
Ranheim Fotball
Pts, 20:00
Danimarka - Süper Lig
Silkeborg IF
3.01
3.74
2.21
3.67
3.80
1.94
FC Nordsjælland
Pts, 21:30
İtalya - Seri C
S.S. Juve Stabia
1.86
3.37
4.08
2.16
3.22
3.25
F.C. Krotone
Sal, 02:00
Arjantin - Ligler Kupası
Argentinos Juniors
1.85
3.35
4.12
2.14
2.78
3.95
Barracas Central
Sal, 21:45
İngiltere - 2.Liga
Walsall
2.00
3.80
3.31
1.77
4.00
4.02
Swindon Town
Çar, 01:30
Arjantin - Ligler Kupası
Boca Juniors
1.85
3.27
4.25
1.66
3.50
5.24
Godoy Cruz Antonio Tomba
Oranı Düşen Maçlar
Cts, 18:15
Slovenya - 2
Gorica
1.71
3.69
4.45
1.46
4.21
6.29
NK Triglav
Cts, 18:30
İsveç - Allsvenskan
Vasteras SK
2.01
3.50
3.72
1.77
3.74
4.58
Halmstads B
Cts, 18:30
Polonya - 1.Lig
Wisła Pło
3.24
3.62
2.03
2.38
3.55
2.63
Wisła Krak
Cts, 19:00
Fransa - Ulusal 2
FCM Aubervi
1.79
3.43
4.32
1.96
3.30
3.76
Lorient II
Cts, 19:00
Finlandiya - Kakkonen
SJK Akatemi
1.69
4.50
3.46
1.90
4.44
3.04
Jyväskylä
Avrupa Top 10
  Cts, 19:30
Tahmin : 2
  Mallorca - Real Madrid
@1.67
  Pzr, 19:30
Tahmin : 1
  Athletic Bilbao - Villarreal
@1.75
  Cts, 19:30
Tahmin : 2
  Bournemouth - Man Utd
@2.78
  Cts, 19:30
Tahmin : 1
  Bournemouth - Man Utd
@2.74
  Cts, 22:00
Tahmin : 2
  Cadiz - Barcelona
@1.76